TEL: PN-PT 9-17 | Czat: PN-SB 9-21

zalecamy czat na żywo z KOGrobotiX

Serwis naprawa iPhone

Mój iPhone do naprawy to:

Ceny gwarantowane w kanale on-line (Naciśnij TU)


zdjecie iphone 5 5s 5c se warszawa
5&SE series

zdjecie iphone 6 6 plus
6 series
zdjecie iphone 6s 6s plus
6s series
zdjecie iphone 7 plus
7 series
zdjecie iphone 8 plus
8 series
zdjecie iphone x
X
zdjecie iphone xr
Xr
zdjecie iphone 8 plus
XS series


11 series

iphone 12-12mini-12pro-12promax

12 series

Apple-iphone-13-mini-pro-max-www.KOG.com.pl
13 series

Apple-iphone-14-14plus-14pro-14pro-max-www.KOG.com.pl

14 series

   

Wskazówka-gdzie znajdę nr IMEI?: do modelu 13, nr IMEI znajduje się na tacka SIM oraz w ustawieniach telefonu. Od modelu 14, nr IMEI znajdziesz tylko w ustawieniach telefonu.

iPhone wymiana baterii naprawdę jest możliwa?

Abyście mogli się cieszyć z używania swojego iPhone, niezbędne jest, by jego czas pracy był ciągle taki sam. Tymczasem nie rzadko słyszę to samo w odpowiedzi na moją diagnozę: „iPhone naprawdę da się rozebrać i wymienić baterię?” Wszakże, kochani „człowiek złożył to i człowiek rozłoży”. Zapewniam Was, słyszę to często. Tym samym, jednocześnie bije ogromne brawa, dla marketingu Apple. Na celu przecież jest sprzedaż nowego urządzenia, bo stare jest nie rozbieralne i trzeba wydać kilka tysięcy złotych na nowy sprzęt. Naprawdę? Oczywiście nie! Albowiem wymiana baterii to koszt od stu kilkudziesięciu złotych. Pytam, co zrobisz: wymienisz baterię za ok 10% wartości nowego zakupu iPhone’a?

iPhone wymiana baterii? Kiedy?

Skoro podstawy za nami, to przejdźmy do konkretów. Po pierwsze kiedy wymieniać baterię w Twoim iPhone? Należy pamiętać, że możesz zrobić to profilaktycznie po ok 1,5 roku od pierwszego uruchomienia lub czekać aż wystąpią objawy. Na przykład nagłe wyłączanie przy mniej niż połowa naładowanej baterii. Szczególnie przy niższych temperaturach. Przez co to Ty decydujesz czy pójdziesz drogą spokoju i profilaktyki, czy nerwowego szukania Serwisu co zrobi to w 5 minut najlepiej o 22, sprzęt potrzebny…Po drugie, czy w myśl ekonomicznej zasady, „wydawaj z głową”, znasz już swój stosunek ceny wymiany baterii do wymiany urządzenia?

iPhone wymiana szybki czy całego wyświetlacza?

Z uwagi na brak oficjalnej dystrybucji części przez Apple (co nie znaczy że jej nie ma w ogóle), spowodowanej „wymuszeniem” korzystania z sieci Apple, by więcej wydać, jeżeli jest tylko to możliwe, to tak. Oczywiście drenaż portfela przy naprawie wyświetlacza w iPhone zaczyna się od 649 zł. w salonie z sieci Apple jest widoczny. Dlatego też dajemy Ci możliwość, zdecydowanego zaoszczędzenia Twoich pieniędzy. W skrócie, wymiana szybki w iPhone jest możliwa w każdym modelu. Zakładając, że ekran wyświetla obraz należycie, to mamy podstawowy warunek do wymiany szybki jest spełniony.

Cena wymiany szybki w iPhone? Czy zauważę różnicę?

Wbrew pozorom, wymiana szybki w iPhone, nie jest prosta ani łatwa. Tym bardziej szybka. Dlatego też nie należy do najtańszych. Z tego powodu wystrzegaj się ogłoszeń typu „wymiana szybki w 1 godzinę”. Najczęściej w takich ogłoszeniach, ekran jest montowany, ale nie Twój tylko wcześniej przygotowany, którego przecież historii naprawy serwisowej ani skąd się wziął, znać nie możesz…W konsekwencji profesjonalna praca wymaga co najmniej kilku godzin na wykonanie pracy na odpowiednim poziomie, wliczając obsługę około serwisową. Przecież powinno Ci zależeć na odpowiedniej dokumentacji tak na wszelki wypadek. Nieprawdaż?

W wyniku dobrze wykonanej pracy otrzymasz iPhone ze swoim oryginalnym wyświetlaczem, ale z wymienioną szybką. Czy są skutki uboczne? Konkretnie: NIE, o czym pisałem w tym miejscu, ale tylko pod warunkiem dobrze i profesjonalne separacji wyświetlacza. Nie pomijając identycznego odzwierciedlenia kolorów, należy też wspomnieć iż funkcja 3D Touch również działa. Na koniec należy poruszyć kwestię kosztów. Zarówno w naszym cenniku oraz wymienionym już cennikiem wymiany wyświetlaczy w Apple, gołym okiem widać oszczędność dla Twojego portfela.

Skoro jest to już oczywiste, to skorzystaj z naszych usług.


  • Podstawowa i najszybsza forma kontaktu z obsługą:
   serwis@KOG.com.pl lub poniższy przycisk:

  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu:
   w Twoim Centrum Handlowym lub  POK w Twoim mieście
   – wysyłka do KOG za pośrednictwem zakładki
   WYŚLIJ URZĄDZENIE
  • usterki standardowe wykonujemy w czasie do 3 dni roboczych
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 21.00
  • Infolinia serwisowa dla Klienta końcowego: 530100123

  9-17 lub czatuj z nami 9-21 ->