TEL: PN-PT 9-17 | Czat: PN-SB 9-21

zalecamy czat na żywo z KOGrobotiX

Cennik

Naprawa: telefon | laptop | tablet | smartwatch
Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Motorola, OPPO.

Poniżej przedstawiamy skrócony cennik najpopularniejszych marek. Dlatego też, skorzystaj i napraw swój telefon, tablet, smartwatch oraz laptop w KOG.com.pl. Odbierzemy też Twój sprzęt bezpłatnym naszym transportem na terenie całego kraju.

Jeśli brakuje usterki przez Ciebie szukanej lub brakuje modelu? Nie czekaj-skontaktuj się – naciśnij (24/7):  Naciśnij, porozmawiasz z technikiem nt możliwości naprawy Twojego iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi  lub w Twoim telefonie ikonę czatu po prawej stronie.
W końcu, nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji…

 

UWAGA: zapytania telefoniczne nt zegarków – są przekierowywane do naszego czatu na stronie KOG.com.pl/czat do technika, który zajmuje się tylko zegarkami, telefonicznie nie uzyskasz żadnej informacji serwisowej.

Informacja: jeśli zegarek był używany do kąpieli, można się spodziewać zalania w środku elementów, w takim przypadku ekspertyza jest płatna.

 

Wybierz producenta swojego urządzenia:
Ceny gwarantowane w kanale on-line (Naciśnij TU)

serwis telefonów tabletów macbook Apple iPhone iPad iWatch
iPhone | iPad | iWatch | MacBook


smartphone | tablet

smartphone | tablet

smartphone

smartphone

smartphone

 
Laptopy – wszystkie marki

Cennik obowiązuje tylko po wypełnieniu zlecenia na naszej stronie (kanał internetowy z kurierem | transport KOG.com.pl). W wypadku skorzystania z usług naszych Punktów Obsługi Klienta, ceny ustalane są podczas przyjęcia (nie muszą pokrywać się z tym cennikiem).


TU znajdziesz wykaz serwisów gwarancyjnych telefonów, tabletów, zegarków oraz innych produktów.

 

Czy mogę skorzystać z bezpośredniej obsługi?

Zależy Ci jednak na bezpośrednim kontakcie z obsługą? Skorzystaj z naszych Punktów Obsługi Klienta (POK). Większość naszych POK, znajduje się w najlepszych Galeriach Handlowym w całym kraju. Zwróć uwagę na profesjonalizm naszego zespołu, doradzi Ci jak przejść etap naprawy „krok po kroku”.  Również nasze doświadczenie, jest do Twojej dyspozycji w czasie wyboru i zakupu ochrony do Twojego urządzenia.

Zbita szybka a moje dane podczas naprawy?

Zwróć uwagę, na ich bezpieczeństwo! Z pewnością należy wykonać ich kopię zapasową lub zlecić jej wykonanie nam podczas wypełniana zlecenia. Jeżeli są one ważne, to należy je zabezpieczyć, mimo iż ryzyko ich utraty jest znikome. Prawie pewne jest jednak, że jeśli zostaną utracone akurat w tym jednym jedynym Twoim przypadku, to prawdopodobnie straty będą bezcenne. Przecież nie wykonasz ponownie zdjęć swoich wspomnień, nie nagrasz ich…

Jak długo trwa naprawa telefonu, laptopa?

Naprawa telefonów, tabletów, laptopów oraz innych urządzeń mobilnych, jest możliwa nawet w 1 dzień, o ile dostarczysz nam kody dostępu do urządzenia podczas wypełniania zlecenia naprawy serwisowej.

Niegdyś, serwis telefonu w Warszawie, Przemyślu, Gorzowie czy jakimkolwiek miejscu, sprowadzał się do kilku usterek. Wydaje się nam dziś, że były banalnie proste. Nic bardziej mylnego! Technologia przeskoczyła w tym czasie lata świetlne. Nie ładuje, zbity ekran, nie słychać, brak zasięgu lub też zalany a najczęściej blokady sim-lock. Choć od pierwszej dekady XXI wieku minęło raptem 20 lat, tak również usterki spotykane w telefonach Nokia, Samsung, Siemens czy Motorola tylko ewaluowały. W związku z tym dzisiaj, gama usterek się co do zasady nie zmieniła. Nadal mamy naprawę wyświetlaczy, wymiany zbitych szybek, wymianę taśmy mikrofonu ze złączem ładowania, usuwanie blokad iCloud w Apple. Podobnie blokada FRP w Samsung, Huawei i innych telefonach z Androidem.

Widzisz podobieństwo w serwisie telefonów?

W rezultacie oblicze serwisu naprawy telefonów, tabletów czy laptopów zmienia się, dostosowując się do obecnych wymogów, jakie stawiają Producenci swoimi produktami. Niewątpliwą nowością stały się smartfony z ekranami wielkości niegdyś nawigacji w samochodach ciężarowych. Dołączyły do tego inteligentne zegarki, które też oczywiście można naprawiać. Najczęstszymi usterkami im towarzyszącymi są pęknięte szybki. Producentom w sposób oczywisty nie zależy na bezpiecznej konstrukcji takich zegarków, wykonują zatem je w taki sposób, by konstrukcja była ich najsłabszym ogniwem.

Trwałość i naprawy serwisowe?

Na tym przykładzie widać gołym okiem konstrukcję szkła w Apple iWatch 5, którego zaokrąglone narożniki, są najsłabszym punktem tego zegarka. Bez odpowiedniej ochrony, nie ma co liczyć na to, że serwis smartwatcha nie będzie Ciebie dotyczył. Godny uwagi jest fakt: nie ma dziś producenta „markowego” dbającego o jakość konstrukcyjną.

Naprzeciw temu stajemy my – KOG Twój Serwis urządzeń mobilnych. Na skutek „myśli technologicznej” producentów, wychodzimy i z umiejętnościami napraw serwisowych, przy jednoczesnym dostępie do części zamiennych. Oceniamy, że naprawa telefonu, zegarka, laptopa jest opłacalna do wartości 50-60% nowego urządzenia.

Zatem na przykładzie urządzenia wartego – załóżmy 2000 zł. , naprawa Twojego urządzenia jest opłacalna nawet do kwoty 1200 zł. Dlaczego? Z pewnością wszyscy umiemy liczyć. Nie dość że możesz zaoszczędzić nawet 800 zł., naprawiając a nie kupując, to masz szanse na „uratowanie” Twoich kontaktów, wiadomości SMS czy rodzinnych zdjęć i filmów.
Jeszcze bardziej przeciwko zakupowi nowego urządzenia, jest recycling i dbałość o środowisko. Uszkodzony sprzęt ze względu na gabaryty, często trafia do zwykłego kosza, my zaś kupujemy nowy sprzęt. Rezultat jest tylko jeden – ekonomiczne i środowiskowe nieoszczędne gospodarowanie.

  • Podstawowa i najszybsza forma kontaktu z obsługą:
   serwis@KOG.com.pl lub poniższy przycisk:

  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu:
   w Twoim Centrum Handlowym lub  POK w Twoim mieście
   – wysyłka do KOG za pośrednictwem zakładki
   WYŚLIJ URZĄDZENIE
  • usterki standardowe wykonujemy w czasie do 3 dni roboczych
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 21.00
  • Infolinia serwisowa dla Klienta końcowego: 530100123

  9-17 lub czatuj z nami 9-21 ->