TEL: PN-PT 9-17 | Czat: PN-SB 9-21

zalecamy czat na żywo z KOGrobotiX

J series

Mój Samsung do naprawy to:

zdjęcie-cennik-samsung-j-naprawa
zdjęcie-cennik-samsung-j5-naprawa zdjęcie-cennik-samsung-j6-naprawa
zdjęcie-cennik-samsung-j7-naprawa  

Chcesz naprawić ekran w Samsungu? Może potrzebujesz wymiany szybki lub nie działa mikrofon? U nas to codzienne naprawy. Pomożemy Ci naprawić Twojego Samsunga w Warszawie, zapewnimy też bezpłatny odbiór w Polsce.

Samsung, wymiana baterii naprawdę jest możliwa?

Abyście mogli się cieszyć z używania swojego Samsunga, niezbędne jest, by jego czas pracy był ciągle taki sam. Tymczasem nie rzadko słyszę to samo w odpowiedzi na moją diagnozę: „Samsunga naprawdę da się rozkleić i wymienić baterię?” Wszakże, kochani „człowiek złożył to i człowiek rozłoży”. Zapewniam Was, słyszę to często. Na celu przecież jest sprzedaż nowego urządzenia, bo stare jest nie rozbieralne i trzeba wydać kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych na nowy sprzęt. Naprawdę? Oczywiście nie! Albowiem wymiana baterii to koszt od stu kilkudziesięciu złotych. Pytam, co zrobisz: wymienisz baterię?

Samsung wymiana baterii? Kiedy?

Skoro podstawy za nami, to przejdźmy do konkretów. Po pierwsze kiedy wymieniać baterię w Twoim Samsungu? Należy pamiętać, że możesz zrobić to profilaktycznie po ok 2 latach od pierwszego uruchomienia lub czekać aż wystąpią objawy. Na przykład nagłe wyłączanie przy mniej niż połowie naładowanej baterii. Szczególnie przy niższych temperaturach. Przez co to Ty decydujesz czy pójdziesz drogą spokoju i profilaktyki, czy nerwowego szukania Serwisu co zrobi to w 5 minut najlepiej o 22, sprzęt potrzebny… Po drugie, czy w myśl ekonomicznej zasady, „wydawaj z głową”, znasz już swój stosunek ceny wymiany baterii do wymiany urządzenia?

Samsung wymiana szybki czy całego wyświetlacza?

Z uwagi na wysokie koszty produkcji wyświetlaczy w technologii AMOLED, która już jest „stara jak smartfony” prawie. Mimo to ma swoje wady i zalety. Po pierwsze, nie występują zamienniki nie odbiegające od oryginału. Po drugie zaś zakup nowego oryginalnego ekranu jest drogi. Oczywiście że można kupić w internecie wyświetlacze po regeneracji, ale prawda jest tak, że tam gdzie sprzedają takie ekrany, występuje problem jakościowy „taśmy produkcyjnej”. Dlatego też dajemy Ci możliwość, zdecydowanego zaoszczędzenia Twoich pieniędzy. W skrócie, wymiana szybki w Samsung jest możliwa w każdym modelu. Zakładając, że ekran wyświetla obraz należycie a dotyk działa poprawnie, to mamy podstawowe warunki do wymiany szybki spełnionione.

Cena wymiany szybki w Samsung? Czy zauważę różnicę?

Wbrew pozorom, wymiana szybki w Samsung, nie jest prosta ani łatwa. Tym bardziej szybka. Dlatego też nie należy do najtańszych. Z tego powodu wystrzegaj się ogłoszeń typu „wymiana szybki w 1 godzinę”. Najczęściej w takich ogłoszeniach, ekran jest montowany, ale nie Twój tylko wcześniej przygotowany, którego przecież historii naprawy serwisowej ani skąd się wziął, znać nie możesz…W konsekwencji profesjonalna praca wymaga co najmniej kilku godzin na wykonanie pracy na odpowiednim poziomie, wliczając obsługę około serwisową. Przecież powinno Ci zależeć na odpowiedniej dokumentacji tak na wszelki wypadek. Nieprawdaż?

W wyniku dobrze wykonanej pracy otrzymasz Samsunga ze swoim oryginalnym wyświetlaczem, ale z wymienioną szybką. Czy są skutki uboczne? Konkretnie: NIE, o czym pisałem w tym miejscu, ale tylko pod warunkiem dobrze i profesjonalne separacji wyświetlacza. Nie pomijając identycznego odzwierciedlenia kolorów. Na koniec należy poruszyć kwestię kosztów. Zarówno w naszym cenniku oraz wymienionym już cennikiem wymiany wyświetlaczy w serwisie Samsung, gołym okiem widać oszczędność dla Twojego portfela.

Skoro jest to już oczywiste, to skorzystaj z naszych usług.


  • Podstawowa i najszybsza forma kontaktu z obsługą:
   serwis@KOG.com.pl lub poniższy przycisk:

  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu:
   w Twoim Centrum Handlowym lub  POK w Twoim mieście
   – wysyłka do KOG za pośrednictwem zakładki
   WYŚLIJ URZĄDZENIE
  • usterki standardowe wykonujemy w czasie do 3 dni roboczych
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 21.00
  • Infolinia serwisowa dla Klienta końcowego: 530100123

  9-17 lub czatuj z nami 9-21 ->