TEL: PN-PT 9-17 | Czat: PN-SB 9-21

zalecamy czat na żywo z KOGrobotiX

iPad

Serwis, naprawa iPad Warszawa. Naprawimy tablet w Warszawie, zapewnimy też bezpłatny odbiór w kraju. Wymienimy zbitą szybkę w Twoim iPad.

Mój iPad do naprawy to:

Ceny gwarantowane w kanale on-line (Naciśnij TU)

serwis-ipad-1-2-3-4-warszawa
iPad 1 | 2 | 3 | 4 & mini series (do 2015)

ipad-mini-5-A2133-A2124-A2125-A2126-2019-www.KOG.com.pl
iPad mini series (od 2015)

A1474-A1475-A1566-A1567-A2152-A2123-A2153-A2154
iPad Air series


iPad 6 | 7 | 8 | 9 series
wymiana-szybki-ipad-warszawa
iPad PRO series
 

Wskazówka: wszystkie modele iPad, unikalny model urządzenia (A1234) oraz SN, posiadają wydrukowane na tylnej klapie. IMEI/SN są nadrukowane również na powierzchni taki SIM.

Tablet i jego miejsce w szeregu naszych urządzeń

Faktycznie, od dłuższego czasu obserwujemy marginalizację tabletów, na rzecz oczywiście urządzeń mobilnych typu smartphone. Z tego też powodu naprawa tabletów – iPadów, też odbywa się w mniejszym zakresie. Wedle wszelkich prawideł, tablety obecnie nie mają szans wyprzeć telefonów, które z powodzeniem je zastępują w codziennym i komfortowym użytkowaniu. Notabene, dzisiejszy iPad PRO, jest techniczną i obliczeniową torpedą,  z systemem iOS, który świetnie sprawdza się w zastosowaniach specjalistycznych (np. projektowanie, grafika), jednak nadal to zastosowania niszowe a ich cena zakupu często zaczyna się od 2000 zł.

Tablet naprawa ekranu – opłacalne?


Zresztą w znakomitej większości, społeczeństwu wystarczy do „egzystencji” telefon. Ostatecznie w dzisiejszych czasach w naszych domach „królują” tablety jednorazowego użytku (Lark, Medion, Prestige itp). Oznacza to, że generalnie możliwa jest do naprawy usterka  „nie ładuje”. Ponieważ w tych najtańszych wersjach, po pierwsze często naprawa się nie opłaca. Po drugie, „marka” nie zapewnia części zastępczych. Skutkiem czego, kupując urządzenie, świadomie zgadzasz się na „jednorazowy” użytek. Dlatego że „markowy” producent nie zapewnia podstawowej chociażby części – wyświetlacza lub inaczej ekranu. Mając to na uwadze, serwis ma w takich sytuacjach, małe możliwości naprawy tabletu. 

Wymiana szybki w iPad

W przeciwieństwie do produktów Apple, których naprawa w mniejszej części należy do nieopłacalnych. Naprawy ekranów w iPad są tylko „gorszą” częścią częstszej usterki.
Mówiąc w skrócie, najczęstsza usterką w iPadach jest zbita szyba. Jak widać, jest to najczęstsza usterka w tej grupie urządzeń. Nie wspominając tu o konstrukcji Apple, której dogmatem jest „po trupach do środka”. Dotyczy to większości urządzeń Apple. Na celu ma ona maksymalne utrudnienie, w demontażu urządzenia. Dzięki temu, rynek „fachowców” jest weryfikowany. Ogólnie mówiąc szeregi specjalistów i profesjonalistów w dziedzinie napraw serwisowych Apple są dosyć nieliczne. Przez co ceny obsługi serwisowej Apple są relatywnie wyższe od pozostałych marek. Choć zmienia się to szybko, przykładem niech będzie Samsung, który np ceną naprawy-wymiany ekranów w swoich urządzeniach, nie odbiega już od Apple – 1000 zł wydatek na wymianę wyświetlacza to już nic wyjątkowego.

iPad nie włącza się

Na końcu, wspomnieć o częstej usterce, związanej z problem z uruchamianiem się. Faktem jest, że ta usterka występuje często.  Jak dotąd, duża ilość przypadków serwisowych, kończy się…naładowaniem swojego iPada, o czym trochę więcej jest opisane przy okazji usterek występujących w iPad PRO series.

  • Podstawowa i najszybsza forma kontaktu z obsługą:
   serwis@KOG.com.pl lub poniższy przycisk:

  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu:
   w Twoim Centrum Handlowym lub  POK w Twoim mieście
   – wysyłka do KOG za pośrednictwem zakładki
   WYŚLIJ URZĄDZENIE
  • usterki standardowe wykonujemy w czasie do 3 dni roboczych
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 21.00
  • Infolinia serwisowa dla Klienta końcowego: 530100123

  9-17 lub czatuj z nami 9-21 ->