TEL: PN-PT 9-17 | Czat: PN-SB 9-21

zalecamy czat na żywo z KOGrobotiX

HUAWEI

Chcę naprawić:
Ceny gwarantowane w kanale on-line (Naciśnij TU)

Huawei-seria-budżetowa-Y
Huawei-seria-Mate | KOG.com.pl
  Huawei-Mediapad-www.KOG.com.pl
tablety
Wskazówka: tylna klapka (poniżej jej środka) telefonu – zawiera IMEI (nr. fabryczny) oraz model

Cennik obowiązuje tylko po wypełnieniu zlecenia na naszej stronie (kanał internetowy z kurierem | transport KOG.com.pl). W wypadku skorzystania z usług naszych Punktów Obsługi Klienta, ceny ustalane są podczas przyjęcia (nie muszą pokrywać się z tym cennikiem).

Serwis Huawei Warszawa? Szukasz serwisu Huawei w Warszawie, a może w na terenie kraju?


Serwis cennik Huawei jest dostępny właśnie tu, zawiera naprawy również zachowaniem dalszej gwarancji producenta Twojego urządzenia.

Marka Huawei, nie jest młoda marką. Cieszy się już ponad 30 letnią tradycją. Zdecydowanie najważniejsza i najmocniejsza marka Państwa Środka. Do roku 2019, rosła cały czas w siłę, stając się głównym konkurentem Samsunga, oczywiście w dziedzinie urządzeń mobilnych. Rozwój marki stanął pod znakiem zapytania, z chwilą wybuchu wojny handlowej Chiny-USA. Oczywiście wznieconej, przez populistycznego prezydenta USA – D.Trumpa. Obecnie blokada technologiczna jest do maja 2021. Oczywiście z opcją przedłużenia. Czy nowy prezydent ją przedłuży? W konsekwencji, co już miało się stać to już się stało. Huawei odcięty od sklepu google oraz technologii, został zmotywowany do działań rozwiązujących problem. Moim zdaniem z korzyścią tylko dla nas-Użytkowników. Pisałem już o tym TU. Chińczycy, nie załamali się. Stworzyli swoją technologię procesorów HiSilicon Kirin, których przyszłość nie jest jeszcze pewna, co nie jest najważniejsze. Zdaje się, że istotne uwagi, jest to że Chińczycy tworzą, reagują, tak samo jak z blokadą sklepu google. 

Czy AppGalerry może zastąpić sklep google?

Oczywiście że tak! Mianowicie, przypominam:
Po pierwsze, telefony Huawei (wszystkie modele), nadal posiadają system Android. Można zainstalować każdą aplikację ręcznie-nie trzeba do tego sklepu google. Można też skorzystać z pomocnej aplikacji MoreApps.
Po drugie, rozwinięciem udanym aplikacji MoreApps, jest twór Huawei AppGalerry – nowy eko system, który mimo chorób wieku dziecięcego, moim zdaniem, wyrośnie na trzeci eko system, po iOS oraz Android.

Innymi słowy, nie zrażaj się. Jestem przekonany, że boimy się głównie ze względu na przyzwyczajenie. Bezsprzecznym atutem jest to, że AppGallery, rozrasta się błyskawicznie. Biorąc to pod uwagę, spokojny jestem, o jakość tej platformy. Zaś kwestia bezpieczeństwa Twoich danych, jest oczywiście jasna – Twoje dane są nie mniej bezpieczne niż np w Samsung.

Dostęp do części oryginalnych Huawei i serwisu gwarancyjnego.

Niestety, zakończenie współpracy w ramach napraw gwarancyjnych z CTDI, pozostawiło tylko CCS na polu obsługi marki. Niestety bez korzyści dla Klienta. Skutkiem tego, na dzień dzisiejszy, kwestia obsługi gwarancyjnej, pogorszyła się. Oznacza to oczywiście, stan, który zapewne w niedalekiej przyszłości ulegnie poprawie.
W przeciwieństwie do serwisów gwarancyjnych, dostęp do części Huawei nie uległ pogorszeniu. Bądź co bądź, paleta wyboru części, jak na Huawei jest na zadowalającym poziomie. Może z wyjątkiem ekranów w technologii Amoled. Tutaj dostępność stanowi problem. Należy jednak pamiętać, że Huawei korzysta bardziej z technologi LCD oraz OLED. Zdaje się, że pozostawia tą technologię jej twórcy-Samsungowi. Niewątpliwie, wpływ na ograniczenie stosowania Amoled, to zapewne kwestie kosztów. Jednak to są wyjątki, potwierdzające regułę. Dostęp do części jest. Inną sprawą jest kwestia zaufania i renomy. W końcu jak płacisz za oryginalną część, to chcesz ją mieć w swoim telefonie…

Huawei serwis pogwarancyjny?

jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy potrzebujesz zabezpieczyć swoje dane. Zarówno, kiedy nie posiadasz dokumentacji do gwarancji lub po prostu chcesz naprawić taniej. Bezsprzecznie istotne jest również, by serwis pogwarancyjny, pracował w możliwie jak najwyższych standardach, z użyciem części w jak najwyższej jakości. W wypadku Huawei, łatwo jest zostać wprowadzonym w błąd. Przykładem niech będzie:

Oryginalny ekran Huawei P30 – znany portal Allegro.

Co się nie zgadza? Wprowadzanie Klienta w błąd. Jest to 95% aukcji i ogłoszeń. Dlaczego? Po pierwsze, ekran do tego modelu występuje w oryginale tylko z ramką w okół ekranu. Po drugie, dla nie wtajemniczonych, ekran z ramką i dołączona baterią (jeden moduł) – gwarantuje Ci zakup oryginalnej części za odpowiednią kwotę. Wszystkie inne ogłoszenia, powinny trafiać do kosza, jeśli szukasz oryginalnej części, a „Sprzedawca” powinien przejść drogę Azji Tuhajbejowicza w Raszkowie… („Ogniem i mieczem”)…

Huawei naprawa wyświetlacza, po co Wam kod?

Chociaż może się wydawać – wymiana ekranu to bardzo sprawa prosta. Bez wątpienia – nic bardziej mylnego! Na pewno sprawa nie jest prosta na przykładzie Huawei, gdzie nie dość że producent konstrukcyjnie utrudnia wymianę ekranu, to jeszcze po naprawie, trzeba sprawdzić funkcjonalności urządzenia specjalną aplikacją (np. czujnik zbliżeniowy, głośnik i mikrofon). Być może po wymianie wyświetlacza, przestać poprawnie działać czujnik zbliżeniowy. Dlaczego? Dbałość o detale, sprawia, że nawet niezauważalne dla oka przesunięcie czujnika na szybce wyświetlacza, może spowodować problem w komfortowym jego użytkowaniu. Efektem jest ponowna wizyta w serwisie. Z pewnością nie należy to do pożądanych sytuacji przez Klienta. Z tego to powodu istotne jest, by Serwis miał możliwość sprawdzenia wykonanej przez siebie pracy. Kończąc – nie zapomnij o przekazaniu nam lub wyłączyć kod blokady urządzenia.

Wymieniać zbitą szybkę czy cały wyświetlacz?

Faktem jest, że odpowiedź nie jest prost. W przeciwieństwie do np. Samsunga, który stosuje rozwiązania technologiczne nie możliwe do skopiowania w częściach zamiennych. Przykładem niech będzie jakość ekranu AMOLED. Ze względu na koszty produkcji a także prawa patentowe, nikomu się nie opłaca jej kopiować w wyświetlaczach zamiennych, a jeżeli już to jest robione to z mizernym efektem. Biorąc pod uwagę fakt, że Huawei, stosuje raczej ekrany OLED, a w większości przypadków starą i sprawdzoną technologie LCD IPS, powoduje opłacalność wymiany szybek raczej przy ekranach typu Oled. Zbite szybki w ekranach LCD – wymienia się razem z ekranem w całości. Wedle wszelkich prawideł, biorąc pod uwagę również dbałość o środowisko, należy wymienić szybkę jeśli to jest możliwe. Wszystkie funkcje obrazu i dotyku pozostają bez zmian. Wszakże, zależy Ci na naprawie, po której nie zauważysz różnicy, nieprawdaż? Zwłaszcza, że dzisiejsza technologia wymiany szybek, absolutnie nie wpływa na żywotność naprawianego ekranu.

  • Podstawowa i najszybsza forma kontaktu z obsługą:
   serwis@KOG.com.pl lub poniższy przycisk:

  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu:
   w Twoim Centrum Handlowym lub  POK w Twoim mieście
   – wysyłka do KOG za pośrednictwem zakładki
   WYŚLIJ URZĄDZENIE
  • usterki standardowe wykonujemy w czasie do 3 dni roboczych
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 21.00
  • Infolinia serwisowa dla Klienta końcowego: 530100123

  9-17 lub czatuj z nami 9-21 ->