E-MAIL

shop@kingofgsm.pl

KONTAKT SERWIS

530 100 123

KONTAKT SPRZEDAŻ

883 101 123

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

10:00 – 17:30

Dla Firm i Instytucji

Świadczymy obsługę serwisową dla Firm i Instytucji, których głównym profilem działalności jest sprzedaż | obsługa | praca z urządzeniami mobilnymi | komputerami lub też możliwość wsparcia w zakresie urządzeń mobilnych oraz komputerów i laptopów PC | Apple.

W ramach obsługi zapewniamy naprawę sprzętu w 48 godzin, własny transport towarów, wsparcie telefoniczne w godzinach 9-21 przez 7 dni w tygodniu, bezpłatną ekspertyzę, a także stały dostęp online do cennika napraw. Obsługa Serwisowa obejmuje również pracę Serwisanta w miejscu instalacji urządzenia.

 

Jeżeli nie wiesz, czy ta oferta skierowana jest dla Ciebie, przeczytaj a poznasz odpowiedź:

 1. Czy masz problem z kompetencjami Pracowników i szukasz rozwiązania, które go rozwiąże, tak aby całość obsługi serwisowej wraz z obsługą Klienta końcowego nie była ciężarem dla Ciebie i Twojego zespołu?
 2. Czy odczuwasz dyskomfort pracy, kiedy nie wiesz lub masz wątpliwości co do wyceny urządzenia, które trafiło do Ciebie? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci przez 7 dni w tygodniu natychmiast uzyskać niezbędne informacje, tak by udzielić kompetentne informacji „tu i teraz” oczekującemu na kompetentą odpowiedź Klientowi?
 3. Chcesz zmienić jakość oraz sposób obsługi serwisowej w swojej firmie, ponieważ jest ona uciążliwa dla Twojego Zespołu i wymaga specjalistycznej wiedzy, a Ty szukasz rozwiązania, które za przyjęcie i wydanie sprzętu przyniesie Ci określony zysk?
 4. Transport jest problemem, Kurier nie pojawił się, nie przyjechał na czas, a może serwisowane urządzenie potrzebne jest jak najszybciej?
 5. Czy oczekujesz możliwości wglądu do trwającej naprawy natychmiast, w chwili gdy Klient przyszedł do Ciebie po informację, nie korzystając z opcji sprawdzenia statusu naprawy on-line?
 6. Uważasz, że nie posiadasz kompetencji do szkolenia swojego zespołu w zakresie nie tylko Obsługi Serwisowej i oczekujesz szkolenia osób zatrudnionych w ramach podpisanej umowy?

Jeżeli dotarłeś do tego momentu, zapraszamy do kontaktu.
Oznacza to, iż oczekujesz przede wszystkim szeroko rozumianej jakości, którą jesteśmy w stanie zapewnić Twojej Firmie, na dowód czego możesz oczekiwać z naszej strony pełnego miesiąca z „obsługą DEMO”. Płacisz tylko za zrealizowane zlecenia, bez opłat za transport kurierski i własny na terenie Warszawy i okolic, a KOG w tym czasie swoją pracą przekona Ciebie do nawiązania stałej współpracy biznesowej.

 

  • King of GSM | KOG Serwis
   ul. Fieldorfa 10 lok.329,
   Warszawa
  • Serwis: serwis@kingofgsm.pl
  • Sprzedaż on-line: shop@kingofgsm.pl
  • Biuro: biuro@kingofgsm.pl
  • Przyjęcia urządzeń do Serwisu (Strefa Klienta):
   Poniedziałek – Piątek 10:00 – 17:30
  • Dedykowane wsparcie serwisowe dla Partnerów 7 dni w tygodniu w godz. 9:00 – 23.00

Zadaj pytanie on-line